| Austina345 a întrebat:

Daca iubitul vostru intr-o perioada de cearta/ pauza a flirtat cu alta formand chiar o "conexiune" cu ea din ce mesaje am vazut eu si apoi ramane impreuna cu voi l-ati ierta? Tinand cont ca asta s-a intamplat anul trecut prin primavara, deci aproape acum un an, iar eu abia acum am aflat

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia care se cearta cu mine in cateva minute isi face bagajele si pleaca din casa mea. nu tolerez smecheria, cearta in sensul rau & interesele financiare. Dar stai asa ca sant mgtow si nu ma preocupa relatiile de durata - am zis ca fapt divers situatia

| Adry05 a răspuns:

Dacă era pauză, gen era aranjat ca va refacet relatia, nu mi se pare deloc normal

| Violleta2022 a răspuns:

Nu l-as ierta, dimpotriva, as rupe relatia imediat.
Pentru ca povestea se va repeta cu siguranta, fiindca omul nu se schimba niciodata, doar pretinde ca o va face, pana trece supararea, dar cu prima ocazie cand are oportunitatea, va insela din nou.

In ce priveste folosirea cuvantului "conectie" - acesta nu exista in dictionarul limbii romane, corect fiind "conexie".
https://dexonline.ro/definitie/conectie
https://dexonline.ro/definitie/conexie

| Freya1 a răspuns:

Cand iei o pauză o iei ca sa te recreezi, sa iti pui in ordine gândurile si sa iti dai seama ce vrei de la viata nu sa te combini cu prima venită. Chiar dacă treci peste ce s-a intamplat atunci pe moment, pe viitor oricum te va afecta si nu iti va iesi asta din cap.Iti spun din propria experienta ca si eu am pățit, la o cearta s-a dus si s-a intalnit cu cineva si am trecut peste atunci, dar de atunci relația noastră s-a stricat pentru ca in capul meu a intervenit gelozia, bănuiala, sentimentele au scazut si pe ici colo simteam si o oarecare ura.Pana la urma oricum s-a terminat deci asa ca probabil o lungesti degeaba.

| Andreeush a răspuns:

Evident că nu aș ierta așa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Ely1234567 a răspuns:

Nu l-aș ierta dacă tu făce-ai asa nu mai stătea cu tine. Eu dacă as fi în locul tău nu aș mai continua relația happy

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Nu, daca făceai tu asta era de mult plecat

| saresipiper a răspuns:

Mgtow, de cate ori te-au bagat fetele cu capul in veceu?

| BiencutzaBia20 a răspuns:

Nu, așa ceva nu se iartă.
Pe viitor va face la fel.