| KarinaKari a întrebat:

Daca m-am tras sange, se vede ca sunt însărcinată? E urgent sa aflu

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca NU s-a cerut/solicitat in mod precis si expres ca pe langa celelate analize sa fie efectuat si testul beta-hCG, in acel caz in mod absolut sigur NU va apare si un rezultat privind nivelul de hormon hCG din sangele tau. Poti fi absolut linistita si sigura ca nu se poate vedea daca exista sau lipseste hormonul de sarcina in sangele tau. Multa sanatate!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu se vede.