| AnonimusTeo123 a întrebat:

Daca ma contazice, ma enerveaza, cateodata ma ignora cand e cu prietenii lui ma place? Pana si prietenii lui/mei spun ce ma place.

Intr-o zi i-am tras cu palma in cap deoarece m-a enervat, iar el a inceput sa rada.

Mereu sta langa mine in grup si se si impinge in mine.

intr-o zi chiar a vrut sa ne plimbam impreuna cu bicicleta!

Sau cand i -am dat bloc pe Facebook a facut o fata de suparat si trist.

Ce sa cred? Sunt fata si sunt confuza. SOS

Răspuns Câştigător
| FlorinBlondu a răspuns:

Buna,pai in calitate de baiat inca e un mister pentru mine sa descopar o fata in totalitate, tu fiind fata am sa iti spun cum sta treaba.Personalitatea difera de la baiat la baiat, poate vrea sa fie mai amuzant sau "sa se dea mare" adica sa te impresioneze intr-un mod ofensator(placut) Daca ai ganduri si ai incredere in el ai putea sa incerci sa creezi o legatura cu el si sa vezi daca este adevarat ceea ce am spus. Daca iti este rusine apeleaza la cei mai apropiati prieteni ai lui.Sa nu iti fie rusine si fi increzatoare in ceea ce vrei.Bafta!

3 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Buna!

''Simptomele'' descrise de tine, pentru mine reprezinta cum ca il super placi.
Si desigur, si el te place. Flirtul asta nevinovat, inseamna de cele mai multe ori dorinta de a fi in preajma persoanei respective, de a atrage atentia ei.
Concluzie : Treceti la treaba. happy

O zi buna!

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

E clar ca te place.

| amyleemuffly03 a răspuns:

Cred ca nu ai mai mult de 13 ani laughing)