| Totipentruunu a întrebat:

Daca ma gandesc la fostul prieten credeti ca are rost sa ma vad cu el din moment ce sunt cu un baiat de ceva timp?

Oare imi va aminti iar de clipele in 2, ma va face sa il plac iar sau daca ma vad cu el o sa imi iau gandul treptat?

Si pentru cei ce ma judeca, atunci cand m-am combinat cu actualul nu ma gandeam la fostul, pentru ca sta in alt oras.Acum a venit iar aici.

3 răspunsuri:
| costi a răspuns:

'Si pentru cei ce ma judeca, atunci cand m-am combinat cu actualul nu ma gandeam la fostul, pentru ca sta in alt oras' - ce legatura au una cu alta?laughing poti sa te gandesti la el si daca e plecat in expeditie in alaska sa culeaga mure salbatice

| anonul a răspuns:

Nu mai vorbi cu ex-ul, tine minte... e doar un ex asa ca ignora-l, sau ai de gand sa-l inseli pe actualul thinking

| radu20 a răspuns:

Daca tii la actualul mai mult decet la cel decent nu al baga in seama mai mul decat pe un simplu prieten pe cel decent si pastreazal aproape pe cel actual