| UpNDown a întrebat:

Daca ma masturbez des pana cand iese sperma, o sa ejacules mai rapid sau o sa fie totul normal?

5 răspunsuri:
| d3utzzu a răspuns:

Vei ejacula mai greu. Ceea ce e bine ca in timpul actului sexual te va tine mai mult...

| doctorandus a răspuns (pentru d3utzzu):

Faci o greseala de logica elementara: masturbarea nu te impiedica sa faci copii, ca nu e castrare.

Dar nu te-ai intrebat de ce sunt atat de multi copii napastuiti in orfelinate? Pentru ca parintii lor au facut sex neprotejat in loc sa foloseasca prezervativul sau sa se masturbeze.

Iar un spermatozoid care n-a fecundat ovulul nu este un copil, deci cei care se masturbeaza nu-si arunca proprii copii pe pereti.

| raresandrey a răspuns:

Toata tineretea ta, apoi maturitatea va fi ca al unui iepuroi in calduri, vei face laba pana iti va iesi ochii din orbite, https://www.youtube.com/watch?v=bjLviW3uLw8

| raresandrey a răspuns (pentru doctorandus):

Tot inainte, in timp vei vedea ca multi seamana cu tine si te vei intreba, de ce oare, raspuns; ti-ai aruncat creaturile pe pereti,.laughing laughing