| DragosTRIFAN a întrebat:

Daca ma masturbez si nu am sperma e bai (13 ani)?

5 răspunsuri:
| DyNo a răspuns:

O sa vina cu timpul.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este, pentru ca iti stimulezi un gland care inca nu elimina nimic, pentru ca esti inca prea mic pentru asa ceva. Probabil colegii tai de aceeasi varsta sunt mai dezvoltati ca tine si de eaceea pot, dar nu se aplica la toti la fel, mai ales daca tu ai inca corp de copilas. Mai asteapta vreo 2-3 ani sa ti se dezvolte si tie un penis.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu esti singurul care practica asa ceva ba unii o fac chiar de la o varsta mai mica. Fiindca placerea apare chiar si in aceasta situatie... spor la treaba. big grin

| mihai69 a răspuns:

Nu; cu timpul te vei dezvolta și o să ai.

| OoBunnyoO a răspuns:

Inseamna ca nu produci sperma si ca nu ai corpul pregatit inca pentru reproducere.