| Sofiathegirl a întrebat:

Daca mai am 3 zile din tratament pentru vaginita candidozica inainte de spalaturi si ovule pe care le iau seara, pot face sex dar cu prezervativ?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect in privinta sexului intretinut in perioada in care vaginul este supui unui anumit tratament este DA, insa cu conditia ca penisul sa fie protejat de catre un prezervativ corect montat. Succes!

2 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Nu. Ovulele afecteaza calitatea latexului si risti sa ramai fara protectie.

| gheorghe699 a răspuns:

Poti face, daca nu te poti abtine, sa termini tratamentul.