| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi s-au luat niste bijuterii si au fost duse la amanet si am contractul, pot sa le iau inapoi fara persoana pe care e facut contractul? Daca mi s-au luat niste bijuterii si au fost duse la amanet si am contractul, pot sa le iau inapoi fara persoana pe care e facut contractul? Va rog ajutati-ma! si scuze pentru categorie

1 răspuns:
| superiulia3 a răspuns:

Nu poti sa ei inapoi bijuteriile fiindca pe contract se tine totul si fara persona pe care e formulat contractul nu vei pute lua bijuteriile.Alta treba daca ar fi scris conractul pe tine. Succese!