| Alle9666 a întrebat:

Daca nu am mai intretinut relatii sexuale timp de 1 an vaginul se poate stramta ca atunci cand eram virgina? Dupa atata timp se poate da seama daca mai sunt virgina?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa intretinerea unor relatii sexuale muschii vaginului se intind pana la o anumita dimensiune si vor ramane asa si nu vor mai reveni niciodata la dimensiunea initiala, indiferent de timpul/durata de inactivitate.Multa sanatate.

15 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Daca ai intretinut relatii sexuale macar odata nu mai esti virgina, asta e raspunsul.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conform cercetatorilor din Chile, daca nu faci sex timp de un an, dar sa fie un an fix (nicio zi peste) iti creste himenul la loc.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru remus1007):

Se gasesc greu astfel de informatii laughing!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru remus1007):

Acolo n-a fost mana cercetatorilor din Chile si de aia laughing!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru remus1007):

Studiile arata ca majoritatea ovulelor eliberate de unul din ovare pot avea forme diferite, variand intre cele ovale, cubice si chiar si cele zimtate thinking
Nu stiu de unde imi iau informatiile, probabil din acelasi loc ca el.
Da, zgaria rolling on the floor.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru remus1007):

Aia era cuvantul pe care-l cautam, "pinteni". Multumesc! Ma apuc sa scriu un articol laughing).

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O spun pentru a mia oara ca tinerilor le lipseste cu desavarsire educatia sexuala, atat in familie cat si in scoala.

| Leatherleader a răspuns:

Nu.