| Andrei541 a întrebat:

Daca nu stiu sa sarut o fata si nici ea nu stie atunci cum ne sarutam?

Răspuns Câştigător
| Denly a răspuns:

O sa invatati amandoi. Doar va umeziti buzele inainte, apoi va sarutati, va uniti usor buzele si apoi vine de la sine. Va fi amuzant dar primul sarut nu se uita.

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Tu poti exersa cu pielea de pe dosul palmei tale si apoi o sa o inveti si pe ea.
Nimeni nu s-a nascut invatat!

| OldSoul a răspuns:

Incerci si tu sa faci ce ai vazut prin filme, cu timpul o sa invatati si aia e.

| FaraNumePls a răspuns:

Nu e greu rolling on the floor bagă limba in gura ei și gata rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încercaţi şi gata, prima dată o să se simtă cam aiurea.Dar o să prindeti experienţăbig grin

| BogdanBz a răspuns:

Ce e asa mare lucru? Puneti buze pe buze si vedeti ce iese. O sa fie mai aiurea la inceput, dar apoi va obisnuiti.

| adolescenta2002 a răspuns:

Limba pe limba buze pe buze si apoi vezi sa nu ajungi mai departe,, m-am apucat de rele de cand eram mic daleai ca prostu **** nu iesea nimic'' de Dani Mocanu doar de amuzament