| anonim_4396 a întrebat:

Dacă o fata este virgină, este exclus să aibă probleme cel ce va întreține relații sexuale cu ea?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca e minora da esti posibil de racoare in vara asta

| corbulalbrosu a răspuns:

Ba chiar din contra. Chiar ca in aceasta situatie apar cele mai multe si complicate probleme. big grin

| mihai69 a răspuns:

Despre ce probleme vorbim aici?

| kandaraki a răspuns:

Este total exclus doar daca va face sex in pozitia misionarului, in alat caz abordand alta pozitie poti avea maaaaaaaaaari probleme

| alexandru0sorin a răspuns:

Man 100% exclus faci ce vrei nicio problema nu poti sa ai. nu ti se pare ca nu are logiac?!

| brutusica a răspuns:

Ce fel de probleme?