| asuma a întrebat:

Daca o fata imi zambeste imi face mereu in brat cu 2 degete tenchietiu (o tehnica dintr-un anime numit naruto) usor si cand nu vrea sa stea langa cineva se muta langa mine inseamna ca ma place.As vrea sa aflu fara sa o intreb si este cu un an mai mare decat mine.

3 răspunsuri:
| grosumira a răspuns:

Dddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaa te place normal! adica eu sunt fata si asa fac fetele crede-ma!

| AnGeL13w a răspuns:

Poate doar te simpatizeaza.Eu sunt fata si ma joc asa cu multi baieti, s-au stau in banca cu ei doar pentru ca ma inteleg bine cu ei.(daca as fi indragostita de vreun baiat, nu i-as face asa niciodata )

| Asuna a răspuns:

Eu sincer cunosc multe fete, am multe prietene si am observat ca sunt 2 tipuri de fete:unele cand le place un baiat vor sa stea langa el, sa vorbeasca cu el..bla..bla.bla..iar altele cand le place de un baiat nu se aseaza langa el sau dastea..acestea sunt in special timide..intelegi? Cum se comporta fata aceea? Eu de obicei asa ma comport cu baietii langa care ma simt bine...adica care au ceva in comun cu mine, care ma inteleg...acum depinde si de comportamentul fetei! Bafta!