| losawac a întrebat:

Daca o fata tot vorbeste de iubire si relatii cand sunteti doar voi doi poate sa insemne ca te place si ar vrea o relatie cu tine?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu o intrebi pe ea?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, poate.

| Goete a răspuns:

Nu

| Editocroci a răspuns:

Nu neapărat.

| Together a răspuns:

Depinde, daca iti povesteste de relatia ei cu alt tip de care s-a indragostit, nu vrea o relatie intima cu tine.

Daca nu are pe nimeni poti s-o tratezi ca si cand e interesata de tine.

| Baby02bbbbb a răspuns:

Cu siguranta te place, deoarece oamenii discuta despre subiecte pe care le considera importante, iar faptul ca va asigurati prin discutii unul pe celalalt de disponibilitatea sau indisponibilitatea in relatie cat si curiozitatea despre experienta fiecaruia in relatie este un inceput de cunoastere si analizare a faptului daca corespunde asteptarilor

| tasr1234 a răspuns:

Eu zic sa urinezi pe ea ca sa iti afirmi dominanta.

| ImiPlacFeteleee a răspuns:

Cacate pe ea ca sa ti marchezi teritoriul