| McBg a întrebat:

Daca prietena mea a spus ca vrea in tabara la mare ca intr o seara sa stau cu ea si sa ne dezbracam (ea a zis ca nu chiar de tot),sa ne sarutam,atingeri si chestii din astea, credeti ca poate rezulta si sexul?(ea este virgina si din cate spunea ea nu vrea sa isi inceapa viata sexuala pana la 18 ani, acum ea avand 17 ani)

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Hmm...asta suna a programare la viol/sex.
Cand este sa se intample, se va intampla, atat timp cat cautati sa va giugiuliti, chiar crezi ca poti fi de piatra si sa nu reactionezi? nu prea cred.
Asa ca, veti trai si veti vedea ce va iesi.
O zi frumoasa sa aihappy

6 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

E foarte posibil sa rezulte sex din asta, dar nu e ceva sigur.

| TheRealDaniel a răspuns:

You'll gonna get laid, good luck

| JohnnyBi a răspuns (pentru TheRealDaniel):

Huehuehuehue laughing. ce urat laughing

| Cosmin1I a răspuns:

Tot ce pot spune este sa iti cumperi un prezervativ inainte de asta.

| zTonia a răspuns:

Nu prea vad sanse sa va puteti abtine odata ce ati inceput chestia asta smug

| McBg explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri, v-as da fundita la toti, dar din pacate nu potbig grin