| angel_5499 a întrebat:

Prietena mea are 11 ani si vrea sa inceapa viata sexuala cum credeti e normal? fundita

Răspuns Câştigător
| capsunica_8366 a răspuns:

Da.hai ca asta-i buna tare de tot! sau nu e normala sau.nici nu stiu ce sa mai zic.pai gindeste draga putin dupa care pune si tu inrebare.la 11 ani? hai ca-i amuzant.am un sfat :zii sa se mai joace si ea cu papusile si cu copii, poate uita de asa timpenii, daca nu sa se adreseze unui psiholog.ca-i naspa de tot! la 11 ani.hahha

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Probabil nici prin cap nu-i trece din ce motiv isi ia buletinul la 14 ani si carnetul de sofer dupa 18 ani.
Sexul nu e numai placere,e si responsabilitate!
Daca reuseste sa inteleaga ce am scris mai sus, o sa stea pe coada ei, n-o sa-i mai arda de nici un sex.

| lolly a răspuns:

Nu e normal, spune-i.

| ana_2556 a răspuns:

Tu ce crezi, e normal? Tu nu gandesti? Nici nu as fi pus intrebarea asta in locul tau...

| didiDia a răspuns:

E normal sa incetezi cu subiecte stupide ca acesta. Cum naiba sa-si inceapa viata sexuala de la 11 ani? La 11 ani trebuie sa se joace cu papusile, nu sa faca sex. Iar tu sa te ocupi de lucruri mai utile decat sa intrebi tampenii din astea.

| Leon a răspuns:

Asta o arde aiurea nu vedeti ce intreb are, nu vedeti ce intreb pune. lasa-ne...

| KissSummer a răspuns:

What?laughing. soroo cred ca prietena ta e nebuna de-a binelealaughing

| Dolly_2428 a răspuns:

Huaaa! 11 ani ma?rolling on the floor acum inteleg dc dracului zic astea mai in varsta cu unii au ajuns rau.cai neuroni iti trebuie sa-ti dai seama ca nu e normal ca la varsta asta sa iti incepi viata sexuala?

| crisbella a răspuns:

Sa fim seriosi la varsta aia... daca te gandesti logic nu e bine, pentru ca este foatre devreme, si daca iti incepi viata sexuala la varsta la 18 -19 ani cum o sa fie considerata?! sa fim seriosi

| roxii_1257 a răspuns:

Normal...ca NU!
Prietena ta sau tu a? smug

| FreddieMercury a răspuns:

Da, e perfect normal. Orice copil de 11 ani trebuie sa aiba viata sexuala inceputa deja.

Intrebare: Par pubian are?

| angel_5499 explică:

Am glumit si eu...:d

| Mufă a răspuns:

Logic ca nu happy