| 112333444 a întrebat:

Dacă s-ar face un experiment social în România și un bărbat frumos, bine etc. ar aborda femeile pe stradă să le propună să facă sex pentru o mie de euro... Câte femei credeți că ar fi dispuse să facă asta?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Unde vrei sa ajungu cu asta? Barbati nu tiar insela femeia daca ar putea?

| LoveSleep a răspuns:

Nu foarte multe, pentru că românii sunt paranoici și toate femeile ar crede că sunt filmate sau că tipul minte. Sau eh, majoritatea

| SG1995 a răspuns:

Depinde cele care au orgoliu nu ar face sex pentru bani, sau cu straini.

| Necunoscut112 a răspuns:

Fă tu experimentul şi discutăm după.

| OMFGConrad a răspuns:

Multe, nu toate, să fim înțeleși.