| Elena1234456 a întrebat:

Credeti ca femeile sunt dispuse sa faca orice pentru a slabi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
20 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In general femeile fac tot posibilul pentru a slabi si unele gresesc.In loc sa aiba o dieta echilibrata si sa faca multa miscare se infometeaza, recurg la diverse tablete, fel si fel de diete pentru slabit si isi deregleaza organismul.

| LoryM22 a răspuns:

Aproape orice, unele decurg la infometare, sau deja au slabit si cred ca sunt tot plinute si devine o obsesie, majoritatea femeilor sunt dispuse sa se sacrifice pentru a arata bine, totusi cred ca depinde de conceptia si asteptarile fiecarei femei si mai ales de vointa.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu toate happy Unele ar face orice, pe cand altele considera ca sunt bine asa cum sunthappy
Depinde de persoanahappy

lolita
| lolita a răspuns:

Unele da, asta este valabil si pentru barbati. anumite persoane pun atat pret pe infatisare incat ajung sa faca lucruri disperate pe a fi perfecte.

| Razvan a răspuns:

Da.Am citit despre manehine care au murit din cauza curelor de slabire.Macar daca s-ar meritaraised eyebrows
Daca esti mai plinuta si vrei sa slabesti cateva kg urmarind o dieta supravegheata e ok, dar daca esti slaba si mai si vrei sa slabesti ca ti-a spus colega "Vai fata ce te-ai ingrasat!" nu e binebig grin

| miauu a răspuns:

Nu!
toate fetele care le stiu eu si vor sa slabeasca numai cu gura vor...:-J

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cele care au o problema psihica, da.

| asdgfhresry a răspuns:

Eu nu incerc sa slabesc laughing eu incerc sa ma ingras in momentul de fata whistling. Eu sunt mai pe inversul fetelor din ziua de azi. Toate indopate, vor sa slabeasca.Eu micutsa si slabutsawhistling incerc sa ma ingras. Stii cum e... femeile nu vor fi multumite niciodata. Dar mi se pare corect big grinbig grinbig grin

| Dragosgan a răspuns:

Pai nu cred.Adica daca nu ar putea slabi cu orice ar incerca crezi ca s-ar sinucide? Poate doar daca sunt nebune.Asa ca raspunsul e NU.

| HappyPills a răspuns:

Nu cred

| Cryssy a răspuns:

Nu. Cel putin eu nu as fi dispusa sa fac orice pentru asta. In niciun caz.

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Daaaaa! Cele care sunt dispuse sa faca totul sunt in general foarte complexate si cele care fac pe plac iubitilor. xoxo

| dydyana a răspuns:

Depinde de femeie...de ex: unele pot sa si moara de foame pentru a slabi, dar altele tin doar o cura

| vyo a răspuns:

Cred ca da, depinde de la femeie la femeie, eu de ex da.

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Unele da. dar altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neah.depinde.mai sunt unele nebune.depinde.la ce te gandesti cand zici "orice".

| SufletDeCopil a răspuns:

Nu chiarhappy Poate doar unele dar nu toatewinking

| Himura a răspuns:

La cate am vazut si auzit, cred ca ar fi in stare sa umble cu brisca dupa ele si cum se pune un cm, hașt! la si taiat. Vorba-ia, sa fie sigure de o treaba.

| andreea3000ify a răspuns:

Eu una nu as fi in stare sa fac orice pentru a slabi si nu cred ca o alta femeia ar fece orice chiar orice pentru a slabi

| Dixyy a răspuns:

Pai cred ca da.happy