| marcel_5462 a întrebat:

Daca sperma ar fi dulce oare fetele cu diabet ar mai face sex oral?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sperma ar fi dulce s-ar vinde in loc de iarturi cu fructe.
S-ar face bomboane. Iti dai seama ca statul roman ar pune impozit si pe sperma vandutalaughingrolling on the floor
Dar daca ar fi dulce, barbatii ar mai arunca-o?rolling on the floor

@nutzu' -le ai cu gusturile, oricare ar fi elelaughing

17 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Gustul spermei depinde de mai multi factori, unii generali - genetici, ca rasa si locatia pe glob, si altii particulari, ca alimentatia preponderenta, varsta, stilul de viata - sedentar sau sportiv, fumator sau nu, alcoolic sau doar ocazional, carnivor sau vegetarian, gradul de stress la momentul "gustarii", etc...
Lamuriti?! De asemenea, mai poate diferi si de la un anotimp la altul, in acelasi an, sau de la un an mai stressant la altul mai lejer!
O tipa, mare amatoare de "delicatese", imi marturisea ca cei vegetarieni au gustul cel mai bun.

Marcel, nu toate o si inghit. unele doar o gusta, si o elimina discret apoi, daca au stil si experienta. celelalte fac circ, sau tragicomedie. sau haz de necaz, cele mai intelepte!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

O folosesti ca si condiment cumva? laughing

| Barajag a răspuns:

Fetelor luati-va mai intai glicemialaughing Si apoi puteti sa gustatirolling on the floor

| hamsterx a răspuns:

Pai dk nu ar inghiti`o nu ar avea de ce sa le faca rau, nu?rolling on the floor

| nutzu' a răspuns:

Pai ce... a ta este amara?

| nutzu' a răspuns:

Sperma are diferite gusturi...de la dulce la amara

| p0wer a răspuns:

Sigur ti-ai gustat sperma laughing

| clauclau_6191 a răspuns:

Macel esti cumva domnisoara? vorbesti, raspunzi te porti ca o fetitahee hee

| marcel_5462 explică:

Am intrebat o prietena care mi-a facut sex oral daca e dulce sperma si ea mi-a raspuns ca nu, de asta am pus aceasta intrebare.

| marcel_5462 explică:

Nu draga domnule expert expert TPU am explicat mai devreme de ce am pus aceasta intrebare.Intrebari de genul asta sunt cu zecile pe acest site dar tu ai vrut sa fi asa mai ironic adica mai spiritual vrei sa faci impresie. Daca nu-ti convine poti sa stergi contul meu, ai acest drept.Cu stima un muritor de rand care nu e expert.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca n`ar avea zahar ar fi oklaughinglaughing. Care ii nemancata care o inghite?! laughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce curiozitati ai mai marcele.adica ai ejaculat la ea in gura si dupa aia o intrebi? ti-a placut? esti amuzant. da nu la fel ca un coleg de-al meu care bause si nu mai termina.colega ei zice; ia lasa-l la mine cal termin eu.pana la urma zice tipul; uite ce, lasa ca-mi ramai datoare o m.e.sa ma ierte obrazele subtiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sperma imprumuta gustul mancarii din ziua respectiva, de preferat sa nu mananci ceapa sau usturoi si in general mancaruri foarte condimentate sau foarte aromate, devine salcie si are un gust usor de ceapa sau usturoi fiert. Daca fata are diabet, mananca saratele sau sticksuri. Dar eu, daca as fi in locul tau, as manca numai mango, zmeura si capsuni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ar sugeo singuri. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal la orice ora, am o colega care dupa ore mergem intr-un loc pustiu si imi face s*x oral

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebare mai stupida...crede-ma ca nu am mai gasit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai prea mult timp liber.