| Atotstiutorul a întrebat:

In urma unui sex oral m-am pricopsit cu porecla willy wonka, deoarece sperma mea are gust de ciocolata.
1.ce pot face sa scap de aceasta porecla?
2. oare am diabet?

6 răspunsuri:
| Robbu a răspuns:

Diabetul nu are nicio treaba cu asta laughing
Si cat de multa incredere ai in cea care ti-a spus asta? E posibil sa fie o "duma".

| Morenna10 a răspuns:

Sperma in general e dulce, nu ai diabet

| mihai69 a răspuns:

1. habar n-am. Dar ce rost are?
2. fă-ți un test de glicemie, durează câteva secunde. Abia pe urmă un medic poate pune un diagnostic, bazat pe el și pe altele pe care le va mai cere, dacă e cazul. Noi nu suntem medici aici. Și de-am fi, fără analize și anamneză n-am putea pune diagnostice.

| LoveSleep a răspuns:

Ai crede că sunt mai deștepți ăia care răspund decât cei care întreabă, dar nu-i așa.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LoveSleep):

Ma uite, eu m-am ales cu porecla,, taurasul,,. Eu intreb deci tu esti mai destept. Ia ghici, de ce oare?

| LoveSleep a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Pentru ca poreclele bune erau ocupate smug