| keykey a întrebat:

Daca sunt îndrăgostită de un băiat blond cu ochi căprui mai scund ca mine este fotbalist de 5 ani are 11-12 ani este frumos din clasa cu mine și am fost împreună de 12 ori ce trebuie sa ii spun ca sa îl recuceresc pentru ca il iubesc?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa visurile si ocupate de viata ta.

| AnemonaP a răspuns:

Eu am o prietena care s-a despartit si impacat cu prietenul ei de 20 si ceva de ori. Daca ati fost de 12 ori impreuna, veti fi si a 13-a oara sigur impreuna.Incearca sa te aranjezi mai mult cand iesi cu el,sau cand incepe scoala,sa-l mai bagi in seama, sa te duci la colegul lui de banca, sau cu cine sta el pe la scoala, sa vorbesti cu cineva care sta langa el, si sa le zambesti persoanelor arora.Sa te bagi in vorba cu el, nu stiu, sa gasesti orice subiect, sa pari interesata de ce iti spune.Mult succes cu el big grin

| Biutzu a răspuns:

Pai sti cum se spune o data, de doua ori dar a treia oara gata. daca dupa12 ori tot nu a mers treaba crezi ca acum va merge. poate iti place cv la baiat si crezi ca il iubesti, dar mai gasesti baieti la fel si poate unul din ei are si acel cv care sa te faca sa nu te desparti si sa te impaci de atatea ori pentru ca aceea nu e dragoste.

| Oana92 a răspuns:

Imi vine sa plang...de mila generatiei voastre! Parintii tai unde erau cand tu la 11-12 ani te desparteai de 12 ori de un baiat? De fapt unde sunt si acum cand, la 11-12 ani, ai acces la internet pe un site ca TPU?

| SpikeSpigel a răspuns:

Doamne ma... Nici nu ai scris corect si tie iti arde de dragoste? Fi atenta aici cum faci, iti stingi PC-ul, te duci la o carte de gramatica, o deschizi, inveti, astepti 2-3 ani si dupa te poti **** linistita

| ribe a răspuns:

L-ai recucerit de 11 ori si nu esti in stare s-o faci pentru a 12-a oara?

| andreea879 a răspuns:

Spanzurati-va impreuna pentru a avea fericire vesnica.