| LoveLebadaa a întrebat:

Heii... eu chiar il iubesc pe prietenul meu (normal, si el pe mine) dar cand lumea o sa afle ca suntem impreuna (suntem impreuna de ieri laughing ) o sa vrea sa ne desparta pentru ca nu ne potrivim fizic (am mai vazut cazurile altora). El e mai scund decat mine si blond cu ochii albastri iar eu sunt bruneta, am ochii caprui. Voi ce credeti? Conteaza atat de mult aspectul fizic? Cel mai grav lucru este ca el e mai scund straight face. Funda happy!

Răspuns Câştigător
| Geryking a răspuns:

Nu este nimic daca el este mai scund si nu conteaza aspectul fizic conteaza sa va uibiti. Ce are daca el este mai scund? Nu se intampla nimic de ex si eu am o iubita mai mare dacat mine cu 1 an si nu ne pasa ca ea este mai mare. Stai calma si daca il iubesti continua relatia cu el fiindca celor care zic ca sa va despartiti nu crezi ca nici lor nu le-ar placea daca ar zice lumea sa se desparta de persoana iubita. Ascultami sfatul si continua relatia cu iubitul tau.winking

11 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Daca e mic de varsta o sa mai cresca in inaltime si se rezolva problema, daca insa are peste 20 ani ma tem ca o sa aratati cam aiurea unul langa celalat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te iei dupa ce zic celelalte persoane, si tu chiar il placi, inseamna ca ai un caracter slab, conteaza ce simti tu.

| Madayna a răspuns:

In dragoste nu exista inaltime, greutate si natie. Doar sa va iubiti conteaza si sa va acceptati asa cum sunteti.

| Hαppiηеss a răspuns:

Din moment ce sunteti impreuna e clar ca pentru tine nu conteaza aspectul fizic nu? Si de ce te intereseaza atat de mult ce o sa spuna lumea pana la urma tu stai cu el nu lumea, si daca omul chiar te face fericita nu ar trebui sa iti pese ce cred altii.
Daca nu va lasati influentati de gurile rele, relatia ar putea merge.
Mult noroc!

| asdfghjklș a răspuns:

Si prietenul meu e mai scund decat mine, si totusi suntem impreuna de 9 luni si ceva. Sincer, mie mi s-a dovedit ca nu conteaza chiar de loc. Daca voi va iubiti, de ce sa va mai pese cum aratati?

| asdfghjklș a răspuns (pentru asdfghjklș):

*deloc big grin

| LoveLebadaa explică (pentru asdfghjklș):

La inceput oamenii nu v-au spus ca arati aiurea impreuna? happy Mie mi se pare ca nu conteaza inaltimea, greutatea, dar stii ca lumea e rea. P.S.:sa va tina, sa ma chemati la nunta laughing

| asdfghjklș a răspuns (pentru LoveLebadaa):

Stiu cum e, dar nu ni s-a spus, sau nu mai tin eu minte.In fine, chiar daca ni s-a spus, nu am tinut cont de asa ceva. Si daca se pune problema, normal ca te chemam laughing

| Stefan_Gavrila_1990 a răspuns:

Daca ai nevoie de un umar pe care sa pui capul si sa plangi al cui umar il alegi? al iubitului sau al lumii?

| sti11ness a răspuns:

Tu crezi ca asta e o problema? Daca voi va iubiti si va simtiti bine impreuna NIMENI si NIMIC nu va poate desparti. Si scuze daca o spun prea direct, dar pe orizontala nu se simte diferenta. Mie mi se pare chiar dragut ca fata sa fie mai inalta. big grin. Succes.

| marius129 a răspuns:

Daca voi va iubiti nimeni nu are ce sa comenteze. Si daca comenteaza cineva, iubiti-va mai mult sa le faceti in ciuda!

Funda?