| Marijuanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Daca Te masTurbezi Penisu'l Creste mai Mare?[dau funda.

Răspuns Câştigător
| TorenT a răspuns:

Multi ar vrea, dar raspunsul e nu. Pare rau...

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Evident ca nu.

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Nu ma laughing asta e o minciuna penisu creste in timp

| Pustoaicka50 a răspuns:

Nu.Prin masturbare doar te autosfaci.PWP

| bsb a răspuns:

Eu ma masturbez de la 11 ani am 21 si am **** de 19 cm. nu cred ca, creste

| bsb a răspuns:

@LadyJo nu, chiar nu imi place. rar gasesc un partener pe cinste

| bsb a răspuns:

O partenera, scuze big grin

| Je_1276 a răspuns:

Nu! Daca te masturbezi,tu ca baiat, pierzi sperma, adica ti`o consumi degeaba.

| Necunoscută a răspuns:

@bsb, interesant! Te lauzi? Faci reclamă? smug

@El3m3nt dragul meu. penisul creşte, dar cu timpul. Stai relax happy nu mori cu el de 2 cm oh go on

| Necunoscută a răspuns:

@bsb, partener, parteneră, tot acolo oh go on Pe cinste? Adică vrei să zici că nimeni nu-ţi rezistă?rolling on the floor)

| Laura a răspuns:

Bagă-l în blender, așa crește.

| TheLocaKid a răspuns:

Da.

| Radu_2790 a răspuns:

Cu cel putin 20 de cm daca te masturbezi de 20 de ori pe zi timp de o luna.

| DailySmoker a răspuns:

Nu, din contra laughing, ti se afunda, daca te mai labezi mult o sa-ti faci laba pe la spate happy

| Alenel a răspuns:

Cred ca da

| sergiu1106 a răspuns:

In principiu da, dar dupa ce termini treaba se micsoreaza la loc laughing