| anonim_4396 a întrebat:

Daca te masturbezi, iti creste **** mai mare? happy

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Bineinteles ca NU!
Daca ar fi asa, tratamentele si medicamentele pentru marirea penisului ar fi inutile(!) si toti barbatii s-ar ocupa numai de masturbare, astfel incat pe la 80 de ani sa depaseasca cativa... metri in dimensiuni!

| RemusAndrei a răspuns (pentru greece12):

Mosnegii ar conduce lumealaughing)

| clauss a răspuns:

Ai tu grija de alimentatie, fa si niscaiva sport si o sa se dezvolte si dansa

| H0lz a răspuns (pentru clauss):

Cum mosule? happy Ce alimentatie happy Sport m-as apuca de inot thinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut, numai ca trebuie sa te masturbezi macar de 3 ori pe zi.

| Azµre a răspuns:

Nu, o strâmbi.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Esti tare...Pai atunci le-am trage dupa noi, ori le-am purta cu roaba.Iar fetele ar avea 3 picioare.

| Spike12 a răspuns:

Perversule!

| Casianionut a răspuns:

Daca ai sub 14 ani, nu te masturba ca iti creste de elefanthappy(te avertizez)