| Bogdan3l123 a întrebat:

Daca te masturbezi prea mult de la o varsta frageda poti ramane fara sperma cand esti mare? (fratemi-o intreaba)

Răspuns Câştigător
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Nu dragule, nu are nicio treaba.
Sperma este produsa de niste glande aflate in testicule.
Stai linistit, nu e o cantitate de sperma pe care o elimini, si apoi ramai fara. Astea sunt mituri!

| AlaDyn172 a răspuns (pentru SefaTa97):

Dar, daca te masturbezi cand e mic, cand esti mare esti indemnat de creier sa te mai masturbezi?

| mihai69 a răspuns (pentru AlaDyn172):

Desigur. Unii o fac până la adânci bătrâneți.

| SefaTa97 a răspuns (pentru AlaDyn172):

Nu. Masturbeaza-te linistit ca nu exista asa ceva.

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

La fel cum rămâi fără scuipat dacă scuipi tot timpul, de la o vârstă fragedă.

| Oana92 a răspuns:

Nu, nu ramai.

| Chimied a răspuns:

Nu! Lichidul seminal este secretat de niste glande numite "gonade", in continuu.Si numai puneti intrebari de genul acesta, cu "intreaba prietenul meu ca nu are net, intreaba fratele meu, vecinu, cainele".Ca oricum ne vom da seama.

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Sa ai grija... daca faci un copil ramai fara un ou.La al doilea copil ramai ipotent.Mare grija!