| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat are dintii strambi, este timid si dragut, ar putea fi posibil sa nu prea fie placut de fete?(are 15 ani ). Accept raspunsuri serioase si ofer funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| pinky159 a răspuns:

Bunahappy
poate la unele fete nu le plac genu care este elpuppy dog eyes nu conteaza cum arata, nu conteaza daca are dinti strambi sau e timid nu trebuie sa se schimbe pentru nimeni, poate la unele fete le plac genu luihappy sfatul meu este sa fie putin mai timid si o sa fie ok:*
Bafta multa>big grin

9 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Preto! Ai cuvantu meu ca atragi destule fete. Singura problema este ca tu inca nu ai suficienta incredere in tine.Atunci cand vei capata incredere, fetele te vor citi ca pe o carte si vor fi mult mai atrase.Incearca sa nu te mai lasi calcat in picioare.Asta iti provoaca de cele mai multe ori probleme de incredere.Foloseste-ti intuitia.

| ynna93 a răspuns:

Asta esti tu nu? Stai linistit pentru fiecare om exista cineva.winking

| JustMe47 a răspuns:

Tu esti ala, laughing, da poate... nu conteaza cum arati. Great personality will always make you more attractive than someone who only has a great face.

| Schwarzz a răspuns:

Lol macar trebuia sa fii sincer si sa spui ca tu esti acel baiat laughing.In legatura cu problema ta, eu spun ca doar pitipoancele isi aleg baietii dupa infatisare.Sunt si fete care isi aleg iubitii dupa comportament.Dar poate te ajuta si banii, daca intelegi ce vreau sa spun rolling on the floor

| Madalina84 a răspuns:

Poate fii placut de fete(dar ...depinde foarte mult de caracterul lor ) Sii nici nu prea poate deoarece orice fata isi doreste sa fie un baiat si putin chipes dar si sa aib un caracter bun ( parerea mea) ....deci :ambele sunt posibile

Sper ca te-am ajutat! Succes!(poate vei avea rasp mai bune, eu doar am spus ce cred)

| H0lz a răspuns:

Si eu am dintii din fata strambi... primi happy Si crede-ma ca am avut destule fete dragute si chiar se simt bine in prezenta mea happy Daca esti de treaba nu prea conteaza ^^

| Cricutz a răspuns:

Nu daca ai poza cu Metin 2 la avatar laughing

| trandafir_6116 a răspuns:

Aspectul fizic conteaza extrem de putin in comparatie cu personalitatea.insa timiditatea cred ca este problema la tine, nu aspectul fizic.peste ea trebuie sa treci. ps:dintii strambi se pot corecta usor cu aparat dentar!happy

| nesuferit a răspuns (pentru trandafir_6116):

Ba sa stii ca la liceu conteaza cum arati. trebuie sa fii in grupu de baieti cool ca sa ai loc la fete.