| Mihaelagirl a întrebat:

Daca un baiat o are mai groasa ajungi sa ai dureri cand faci dragoste cu el? Intrebare pentru fete

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Haha, mai mult baietii raspund, eu iti spun ca nu e o regula.

Daca tu esti excitata si el nu te grabeste, e atent cu tine nu te va durea, vei simti foarte putin, dar probabil iti va placea.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

A meu e destul de gros si nici o fata nu sa plans

| RAY a răspuns:

Isi raspund eu din punct de vedere stiintific vaginul find un muschi poti simti ceva durere dar nu-i de durata ca e plastic vaginul asa ca nu cred ca te va durea prea tare, imagineazati cand nasti a murit vreo femeie? sa nu uitam ca grasimea stimuleaza clitorisul cel cu 20 de mii de terminati nervoase

| sofisis a răspuns:

Nu ajungi sa ai dureri. Din contra, durerile le poti avea la inceput. In timp, orice vagin va ajunge sa se muleze dupa penisul pe care il primeste. Mai ales daca o face des.
Oricum vaginul e elastic, e facut sa se dilate cat sa iasa un copil...
De principiu te doare daca nu esti lubrifiata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu esti suficient de uda si nu intra usor si cu grija, da.

| cristi10grei a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor wtf happy happy ar trebui sa ai ratie la net happy promit asta tongue