| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru fete!big grin Cand e cand faci primadata cu un baiat sex?

11 răspunsuri:
| Keyko a răspuns:

Cica este foarte dureros pentru fata, mai ales prima data. Pentru baiat este cu mult mai placut decat pentru fata deoaerece el simte mai bine si fara durere. dupa primele (1-2) "sesiuni" (sti la ce ma refer) este perfect pentru amandoi. dar acestia sa nu uite de protejare deoarece prima data(pentru fete) "intra mai bine" si se pot trezi insarcinate sau pot lua o boala mult mai usor ca dupa mai multe "sesiuni".

| strengaritzza a răspuns:

Pentru baiat este o placere ca fata sa fie virgina, dar pentu o fata este putin dureros. Dupa ce ai avut primul contact sexual, totul e bine, nu mai simti nici o durere.

FUNDA!

| Keyko a răspuns (pentru strengaritzza):

Nu stiu ce au unii de tot cer funda? nu puteti face nimic gratis?! si semnul exclamerii?! rolling on the floor Ii ordoni? sau ce?

| strengaritzza a răspuns (pentru Keyko):

Nu ordon nimanui. Cine vrea sa dea, da. Cine nu, nu da. Este greu? happy

| moartetiganilor a răspuns:

Ai carte de romana acasa?

| Camelisa a răspuns (pentru moartetiganilor):

Nici nu are nevoie acasa! Ca doar o primeste gratuit pana in a11a big grin laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Sensitive a răspuns:

Ce intrebari prostesti! Incearca, si o sa vezi cum e!

| trolloll a răspuns:

Sa nu te astepti la nimic miraculos, sa o faci cu cineva care sti ca te iubeste, nu te grabi.

| adrian_8167 a răspuns:

Amice,stiu ca in tine urla hormonii si probabil ai rupt RedTub-ul in doua, dar asta nu e o scuza pentru exprimarea ta de toata jena.
PS:Nu sunt un geniu al gramaticii dar stiu cum sa ma exprim
Cu drag prietenul pe care il vei iinjura timp de 40 secunde pentru comentaariul rautacios dar totusi realist. Koco

| Tauwinking a răspuns:

Scuzati ca am scris "Cand" in loc de "cum" dar nu va tot dati voi atat de inteligenti cum va credeti pentru ca fac pariu ca nu sunteti 100% Albert Einstein!