| Raymiiiii a întrebat:

Daca un baiat saruta o fata(sau invers), fata avand experienta in asta dar baiatul facand prima data asta...si sa zicem ca nu iese intocmai cum vrea fata... ea ar intelege? De fapt, la fetele de pe TPU ma refer, voi cum ati reactiona?

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Normal. Adica, eu da, as intelege.
Pai ce, eu n`am fost la inceput? oh go on. Mi se pare un motiv super banal pentru o despartire, sau ceva de genul asta. Personal as avea rabdare, plus, chiar daca aveam amandoi experienta nu avea cum sa iasa din prima.

7 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

Ce sa inteleaga dc o tzuca?, anyway, daca eu las tuca si nu ar stii ar fi ciudat, da las invata big grin, si daca el ma tzuca si nu stie la fel, desi mas rade un pic laughing, ca na tongue

| MajorAsshole a răspuns:

Iti spun eu, baiat fiind, ca daca ai cu ea o relatie buna va intelege. Daca e o fitoasa din aia pe care o saruti la o petrecere, nu, nu va intelege.

| zelda a răspuns:

Da normal. Ce crezi ca ne nastem cu experienta? Si toate se invata in timp si nu mi se pare ceva anormal sa nu saruti cum vrea ea. In timp ii vei cunoste placerile si felul de a saruta si va fi mai bine.winking

| addalecsandra a răspuns:

Ma daca mi-ar spune ca nu stie as fi dispusa sa "il invat" si sa il accept, dar daca se da mare smecher ca stie si nu stie nimic normal ca ma supar.zic sa-i spui fetei in fata ca nu stii si trebuie sa te accepte daca tine la tine
FUNDAAAAAA?

| mariy_4881 a răspuns:

Este normal sa te inteleaga. la urma urmei si ea a trecut prin asa ceva caci doar nu s-a nascut invata. atata timp cat tineti unul la altul nu va fi nici o problema in asta.

| madaluhsha a răspuns:

Pentru mine primul sarut dintr`o prietenie e ca primul sarut. Oricum fata [baiatul] daca iubeste baiatul [fata] va intelege.
Succeswinking

| zuzzzuuu a răspuns:

Daca aveti o relatie buna sigur v-a intelege dar daca ea este figuranta nu va intelege