| Denis2706 a întrebat:

Daca un baiat si o fata sunt virigini amandoi si o fac pentru prima data cu prezervativ, dupa vor mai fi virgini, cel mai mult ma intereseaza pe ea.

Multumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

O fata isi pierde virginitatea in momentul in care in vaginul ei patrunde un penis real chiar si "costumat" cu un prezevativ. Aceasta penetrare inseamna dezvirginarea sau deflorarea vaginului prin ruperea partiala sau totala a himenului situat chiar la intrate.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai macar cea mai vaga idee ce inseamna virginitatea daca pui intrebarea asta?

| Anuskaa a răspuns:

NU. dupa primul act sexual nu mai esti virgina, ar trebui sa ramai la cartiile de povesti daca nici atata nu sti.

| RazvanChiscan a răspuns:

Nu.