| KittyScarlett45 a întrebat:

Daca un baiat te intreaba : "Ai avut prieten?(if true, how many?)" inseamna ca te place?

6 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Nu,nu te place.

| KittyScarlett45 explică (pentru andrei1237):

Ok, faci misto sau iti place tie sa fii rautacios? Si daca asta e parerea ta sincera, iti multumesc happy.

| marry95 a răspuns:

S-ar putea sa o faca dar acesta intrebare nu e un motiv pentru care sa crezi ca te place.

| ILoveYou26 a răspuns:

Inseamna ca e curios. Nu neaparat ca te place.

| Lienerth_Tobias_1999 a răspuns:

Te place, este pe cală săp facă cu tine o relație. Duar după ce află că nu esti cu cineva în relație.

| KittyScarlett45 explică:

P.S: Apoi l-am intrebat si eu aceeasi chestie si mi-a spus ca s-a despartit de prietena lui.