| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s a întrebat:

Daca un baiat te place cum iti dai seama? De exemplu' un baiat se uita mereu in ochii mei, imi zambeste mereu, rade la toate glumele mele(nu conteaza daca sunt proaste sau nu), dar nu prea vorbim decat "buna, ce faci?:bine, tu:bine, pa:pa. sad Ce sa cred? Ma place sau nu? Tinand cnt ca eu tin mult la el.winking Multumesc.

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Din ceea ce spui tu, este foarte probabil ca te place. Priveste-l mai insistent, da-i mai multa atentie, spune-i cate ceva din ce s-a intamplat in ziua aceea, nu te lungi tare la discutii, dar nici nu-l lasa sa scape doar cu un buna ziua. Si poate te vei trezi cu o invitatie din partea lui. happy

| bOse a răspuns:

Daca se uita mereu in ochii tai nu inseamna neaparat ca te place, fetele se impart in 2 categorii, cele care cred ca daca un baiat le priveste in ochi inseamna ca le place, iar cele care cred ca daca nu le priveste in ochi sunt dezinteresati. Din ce zici tu, te place.

| alleecsandra a răspuns:

Te place dar e timid
trebuie sa i arati ca are posibilitatea sa vina la tine sati arate ce simte el pentru tine

| anananana a răspuns:

Da eu cred ca te place din moment ce rade si glumeste cu tinewinkingBAFTA:*love struck

| Denis_1354 a răspuns:

Hmm un baiat daca te place se uita diferit la tine si vezi pe fata lui ca te place.Incearca sa vorbesti cu un priteten de a lui sa vezi ce parare are despre tine.Incearca sa iesi la o plimbare cu el sa vorbiti mai mult etc.Desi cum l-ai descris eu cred ca te place.Succes

| Aniitaaa a răspuns:

Sincer nu stiu sigur daca te place, dar eu as incerca sa ma bag in seama, adica sa duc o conversatie mai "lunga" cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreabal