| xDIamEvil a întrebat:

am o intrebare. Cum imi dau seama ca o fata ma place? Pe langa faptul sa o intreb. Cand este in preajma mea se uita mereu la mine. Dar cand intorc capu' spre ea repede se uita in alta parte. Mereu sta cu mana pe o suvita din par cand vorbeste cu mine si mereu se uita in ochii mei happy Rade la toate glumele mele chiar daca majoritatea glumelor sunt proaste.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja ți-ai dat seama. te place.

| xDIamEvil explică (pentru anonim_4396):

Problema, ea mi-a zis ca nu are prieten si m-am cam incurcat cu ea, si incepe prietenuso sa ma ameninte ca vine dupa mine si d'astea. Ce ar trebui sa fac? Sa il las sa ma bata sau sa ma autoapar?

2 răspunsuri:
| AndreeaO000 a răspuns:

Clar, te place. Astea sunt gesturile unei fete cand place un baiat.