| DiannaDi a întrebat:

Daca un barbat e obisnuit sa aiba aproape orice femeie vrea si da peste una care nu ii cedeaza in pat, el ajunge sa se frustreaze din cauza asta? Sau ce simte? Indiferenta? Sau exista sanse sa se gandeasca mai mult la femeia asta si sa se indragosteasca de ea?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ce treaba are aici indragostitul cu obtinerea de sex?
El este un simplu curvar, care asta cauta doar sex si apoi abandoneaza victima.

Va incerca in prima faza sa obtina prin toate mijloacele sex, fiindca ala este unicul motiv pentru care te cauta insistent si daca nu obtine, in final renunta, cautand o alta victima.
Aici indragosteala nu are ce cauta la un curvar, ca nu exista, obiectivul lui fiind DOAR sexul, cu cat mai multe femei.

| DiannaDi explică (pentru Violleta2022):

Si asa ma aleg eu cu inima rănită cand ma cauta cate unul, imi scrie, ma scoate afara si apoi dupa 2-3 sapt, dispar, vazand ca nu le pic in pat.

| Violleta2022 a răspuns (pentru DiannaDi):

Incearca sa nu mai iesi cu golanasi, ca aia nu vor decat sex si apoi abandon.
Cauta-ti un baiat cuminte!

| Silwian a răspuns (pentru DiannaDi):

Dar o relatie stabila? Sau sunt curios cum va incepe la tine o relatie stabila! )))))) Nu va incepe cu o partida de sex? Sau dragoste? ))) Sau dupa cate iesiri in oras vei cadea la pat? )))))

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Doar dacă ești una frumoasa, degeaba faci pe indiferenta daca nu ești hot

| dullcat a răspuns:

Buna.Poate fi o provocare pe care si-o stabileste singur, sa ajunga neaparat in pat cu ea, sau poate fi situatia in care zice ok si pleaca mai departe.
Ce spui tu despre indragostit si cliseul bad boy care se indragosteste de good girl, vezi predominant in filme, nu in viata reala.

| VoidEternal a răspuns:

Cand aduni 1 si 1 rezultatul e intotdeauna 2.

Cand vrei sa stii cum se va purta un om, rezultatul e tot timpul "depinde" happy.

Also, foarte putine sanse sa fie pe TPU vreun barbat care nu a fost refuzat niciodata refuzat de o femeie astfel incat sa iti ofere el "an educated guess", desi nici macar el nu ar putea decat sa ghiceasca.

| iulia0514 a răspuns:

Sa se îndrăgostescă slabe șanse poate doar sa dezvolte o obsesie pentru ea!

| anonim3248 a răspuns:

O uită în maxim 5 minute.

| anonim3248 a răspuns:

Un barbat care e obisnuit sa aiba aproape orice femeie nu spune el femeilor că vrea sex cu ele.

| anonim3248 a răspuns:

Bărbatul nu cheltuiește bani cu femeile care vor ele să facă sex cu el.

| Sistemulxxl a răspuns (pentru anonim3248):

I-auzi! Asa faci tu. Daca invit o femeie acasa ca-mi place de ea fii sigur ca am de toate inclusiv sampanie si icre de manciuria.

| Miruna333 a răspuns:

Poate vedea acest lucru ca pe o provocare si sa faca absolut orice sa ajunga in pat cu aceasta, sa isi atinga scopul si atat. I se va parea interesanta cursa, dar nu si dupa ce a trecut de finish.
Ori va trece la urmatoarea.
Sa amani mult un barbat in pat nu este cheia spre a se indragosti de tine.

| Sistemulxxl a răspuns (pentru Miruna333):

Daca va fi o singura femeie pe glob atunci da un barbat va face orice sa ajunga cu ea in pat. Din fericire femei sunt mai multe decat barbati asa ca avem de unde alege. Eu am schimbat 3. Doua au fost virgine.

| Sistemulxxl a răspuns:

Tii cu ambele mainide chiloti si pui intrebari tampite!