| XK a întrebat:

Daca urinezi in vaginul unei fete, aceasta poate ramane gravida?

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Da cu siguranta laughing si copii o sa iasa galbeni laughing

24 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Da tu n'ai pisoar acasa? ma rog, iti zic.intr'un film porno,nu ramane, daca o faci tu, sigur va ramane.ah si sa tragi apa si sa ridici colacul.pa!

| Азбука a răspuns:

Asa ai ajuns si tu pe lume. Deci, se poate intampla. Pana nu de mult, pareau a fi rare astfel de cazuri, dar pe zi ce trece apar tot mai multe specimene ca tine.

| Aylee a răspuns:

Mai, e imposibil, ce treaba are urina cu sperma?

| Alex0194 a răspuns:

Nu, daca e urina, dar tu te alegi cu o bataie zdravana

| Forevăr a răspuns:

Ce fain laughing ar fi ceva laughing
copii o sa iasa galbeniwinking
tu pe ea si ea pe tine si o sa iasa cvatrupletibatting eyelashes

| DraPraaHaarp a răspuns:

Penibiloh go on

| MariusPopa a răspuns:

Ramane siguR.(daca asta iti doresti).dar dupa ce urinezi este neaparat urgenta sa-i dai o limba happy

| diesel94 a răspuns:

Nu uita sa tragi apa! laughing

| PredatoR a răspuns:

Stau si ma intreb daca prostia doare... poti sa imi zici tu?batting eyelashes

| florynna93 a răspuns:

U esti sanatos mintal? sincer acum.

| alexandru04 a răspuns:

Mai.da eu stiu ca in momentu' acela cand esti excitat nu prea iti vine a "pisa".nu's cum ai reusit tu

| ombladon a răspuns:

Deci o sa fie destul de destepti tongue

| Shery a răspuns:

De ce ai face asta?!

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Ma gandesc ca ai facut-o din greseala laughing. si nu nu are cum sa ramana gravida. papa pup

| LexUTz a răspuns:

Urineaza si ea inapoi pe tine si e totul okwinking

| geo691 a răspuns:

Intreabai paia de la mit busted.

| Silviu_7451 a răspuns:

Cu privire la toti inteligentii/inteligentele care ii dau raspunsuri ironice si jignitoare: la barbati dupa orgasm daca continui actul fara pauza simti o senzatie de a urina si daca tot continui ce crezi? vei urina. Sunt doua posibilitati tipul chiar a facut asta si s-a intamplat sa ii scape ori are un fetish ciudat pe care si partenera l-a acceptat ca doar nu a legat-o de pat si a facut asta. happy

| vatraiul a răspuns:

Asta este senzatia care o ai in primele acte, esti confuz unde pana atunci singura senzatie era pipilik acum a trecut omul la level 2, a intrebat si el dar a sunat a fetish, poate el crede ca il taie pipilik dar are parte de final fericit si ii este frica de situatia in care o mai si uda si o lasa si gravida.laughing) 59s mergi inainte, asta in cazul in care nu esti un copil abuzat.

| BonnieBonish16 a răspuns:

Doamne! esti un copil scarbos rau de tot! frate ma jur ar trebui sa fi inchis in carcera si sa stai acolo sa-ti faci laba uitandu`te pe pereti. specimenele ca tine ar trebui exterminate. lipitoare gretoasa ce esti!

| ZambeskDinNouAcum a răspuns:

Kum sa ramana gravida?laughing kati 2 ani ai?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu normal laughing

| RobertNicolae_4355 a răspuns:

Si vaca latra?

| mry_5907 a răspuns:

Daaaa,sa stii ca da, da vezi sa nu bagi jetbig grin

| anonim_7528 a răspuns:

Te-ai gandit mult, nu?