| Delya_6437 a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei de jocuri(sau altceva) pentru ziua de nastere a verisoarei mele(ca de obicei nu prea ii ies petrecerile cum vrea ea)...de obicei vin copii cu varste cuprinse intre 10-14 ani...plz ajutati-ma, promith sa dau funda la cea mai buna idee :*(scuze pentru categorie)

Răspuns Câştigător
| 666_7474 a răspuns:

Daca e vorba de copii de 10-14 ani : ascunsa, baba-oarba, carti etc

Daca e vorba de copii 12-14: adevar sau provocare, sticla, fantanita, ochi albastri big grin
Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Orasulaventurii a răspuns:

Puteti sa mergeti sa va jucati lasertag;) Este un joc foarte activ si interactiv si merge de la copii cu varsta de la 7 ani in sus :) Uite aici un site foarte dragut, poti chiar sa-ti serberzi si ziua de nastere acolo: http://lasertag-arena.ro/