| Axente_Gabriela_1997 a întrebat:

Buna Duminica este ziua de nastere a verisoarei mele si nu stiu ce sa-i iau! Ati putea sa-mi dati cateva idei de cadouri!?!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Încercă un ceas, o brățară, o eșarfă, un lănțic, un inel drăgut, o bluză.

| MargarinaCuMustar a răspuns:

Luand in considerare faptul ca e verisoara probabil o cunosti bine. Cred ca cel mai bine e sa o inviti la o tura de shopping si ce ii va atrage atentia( sigur iti va zice ) ii cumperi pentru ziua ei tongue

| ruadesol a răspuns:

Eu cred ca ai putea sa te inspiri de aici: http://ghidcadouri.ro/. Cu siguranta vei gasi ceva pentru ea.

| Manutzu2003 a răspuns:

Bani, sa-si cumpere ce vrea.