| anonim_4396 a întrebat:

Idei de jocuri de zile de nastere. Pentru varste cuprinse intre 12-14 ani. Multumesc!

8 răspunsuri:
| Adelin89 a răspuns:

Ghiceste cati ani am implinit comarad happy

| StefanIntrebare a răspuns:

Jocuri video sau in realitate?

| anonim_4396 explică (pentru StefanIntrebare):

In realitate, actvitati.

| StefanIntrebare a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmmm... un joc afara e misto: Se joaca pe o raza mare. Deci unii cauta si unii se ascunda. Cei care cauta trebuie sa ii urmareasca pe ceilalti, daca nu ii prind asta e ei se ascund din nou. Asta ne jucam in fiecare zi aici cam pe tot cartierul, raza. Un fel de hotii si bardistii.

| anonim_4396 explică (pentru StefanIntrebare):

Afara nu se poate, mai ales ca vremea e cam amenintatoare....mai sunt cateva zile. poti sa-mi dai idei de activitati?

| AlexBossMarian a răspuns:

Pai este o problema ce pc are baiatul daca are pc bun poti incerca niste jocuricare ati plac tie incerca spiderman care vrei tu este adge of time este ce mai super este the amagazin spiderman 1, 2 sau poti incerca the sims outlest the forest minecraft gta 4 sau 5 dar gta 5 este pentru ps 3, 4 xbox on 360 counter strike global offensive robocraft este gratis pe steam call of duty 1, 2, 3, 4 moden warfare 1, 2, 3 far cry 1, 2, 3 farsky este joc survival sub apa need for speed most wanted sau altele ca sunt mai multe mafia 1, 2 max payne 1, 2, 3 the mighty quest for epic loot este gratis pe steam the crew, dirt sniper ghost warior 1, 2

| anonim_4396 explică (pentru AlexBossMarian):

Am uitat sa specific! Jocuri in realitate! cine s-ar juca jocuri pe pc la o aniversare? ACTIVITATI!

| denybriapusy a răspuns:

Puteti sa va jucati baba oarba, sa dansati, sa va jucati jocul cu merele in apa si sa le luati cu gura, sa faceti o pineata, sa va prostitilaughing si multe altele