| Gabriela_6740 a întrebat:

Dati-mi un sfat va rog. Imi place de un baiat care e in clasa cu mine dar el nu prea vorbeste cu mine el e genul smecher dar... nu stiu ce sa cred ca ma priveste insistent si ii raspund si eu la priviri dar. noi ne certam mai tot timpul. Nu stiu ce sa cred ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| Cristyn a răspuns:

Aproape de fiecare data cand doua persoane se simt atrase unul de altul, au intentia de a se tachina. Eu zic ca te place, daca ii erai indiferenta nu se certa mai mereu cu tine, si acele priviri..., dar eu iti dau un sfat:Incearca sa eviti sa ai o relatie amoroasa cu vreun coleg.

1 răspuns:
| Ciresikaaa a răspuns:

Daca va certati nu credwinking