| xD101 a întrebat:

Am si eu o mica problema. Sunt in clasa a9a si un baiat din cls tot se uita la mine.si in timpul orelor se uita fix la mine. Uneori ma uit in ochii lui, ne privim un timp si apoi...nimic.Nu vorbeste cu mine, doar se uita, nu stiu ce sa cred.De ce ma priveste asa insistent?

Răspuns Câştigător
| putzulica a răspuns:

Faorte frumos! sunt baiat si acel baiat se uita la tine fiind ca i place de tine si nu vb cu tine fiind ca exista ceva care nu il lasa, am patit si eu! sti cat de fericit ar fi daca ai vb tu cu el? s-au incearca sa il faci sa vb sa isi piarda teama acea dintre voi.winking

5 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

E timid atita tot dar ii placi f. mult... dar poate nu numai ca e timid... poate se rusineaza ca ce ar spune colegii colegele daca ati umbla impreuna...

| c0rn3l1uss a răspuns:

Eu zic asa...maine mergi la el ii dai o palma si il intrebi:''esti nesimtit? de ce te uiti fix la minelaughing''Si el o sa zica:''Pai mie imi place de tine etcchatterbox...de asta ma uitam asabig grin'''si atunci zici tu:''Na bine hai sa ne iubim pana la adanci batranete.si gata''
pam pamlaughing

| night_crawler a răspuns:

Vorbeste cu el...nu pot sa cred ca au trecut 2 saptamani de scoala si tu nu ai vb cu el... du-te si bagate in seama...nai ce pierde.succeshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
... dar de ce nu-l întrebi pe el? Nu este mai corect așa?
Nu noi ne uităm la tine, ci el.
Lui trebuie să te adresezi. Comunicarea poate învinge misterul.
Pa, pa.

| zaharie a răspuns:

Pentru ca te place, crede-ma sau ii inca in gandire daca sa se dea la tine sau nu.eu sunt doar in clasa a8a dar am multa experienta pup