| Georgy_2066 a întrebat:

Dau Funda! Bunahappy. Sunt clasa a9-a.Am fost repartizata la un liceu la care nu am vrut eustraight face. La inceputul scolii am fost la secretara scolii la care vreau sa ma transfer si a spus ca cica nu sunt locuri, bla bla.Am vrut sa va intreb, daca merge cineva la inspectorat si vorbeste pentru mine sa ma pot transfera, dar acum sa ma transfer, se poate? Va rog frumos nu vorbiti la misto.Sunt foarte suparata ca nu sunt la liceul la care am vrut eusad

3 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Asa am patit si eu... iar liceul la care am intrat a inceput sa-mi placa, iar in ciuda acestui fapt, m-am transferat urmatorul an la liceul la care am vrut, si a fost o mare dezamagire, si imi era dor de celalalt... eu zic sa vezi cum te acomodezi aici, ar putea sa iti placa tongue

| Georgy_2066 explică (pentru Nolkyz):

Nubig grin.Eu vreau sa ma transfer!big grin.Ce zici, se poate cu pile, sa ma transfer acum?straight face

| Nolkyz a răspuns (pentru Georgy_2066):

Asta chiar nu stiu... :-s ai putea incerca. dar nu poti sa rezisti un semestru aici, si incerci din al doilea? ca nu cred ca te poti transfera acum.