| sisyy a întrebat:

Dau fundita.Am nevoie de sfaturi. Vb cu un baiat de cateva saptamani si ne-am intalnit de cateva ori si am facut sex cu el, eu am prieten dar e la puscarie, el ma iubeste mult, mai are de stat un an si eu am vrut sa il astept dar acest tip mi-a furat mintile, cel cu care am o rel recenta.Bine,chestia e ca acum ma simt asa confuza, iubitul meu care e inchis a fost primul si singurul pana acum, nu sunt genul care sa cedeze repede dar nu stiu, m-a luat valul.Si acesta cu care sunt acum, e ok, ne-am intalnit si am mai vb si dupa ce am facut-o, s-a purtat frumos cu mine, aseara cand a vrut sa o facem l-am respins si nu il lasam sa puna mana pe mine, nu stiu parca ma ducea gandul la prietenul meu cu care am fost mult timp si care nu stie ca l-am inselat, familia lui stie ca umblu cu altul da nu vrea sa ii spuna ca sa nu sufere mai mult decat sufera ca e acolo, el saracul m-a tot sunat cand a putut chiar si azi m-a sunat si m-a intrebat dc nu mai merg la el la vizita, ca inainte mergeam des acum am rarit-o.Problema e in felul urmator.Asta cu care vb acum s-a suparat pe mine ca aseara ascultam muzica trista eram trista si nu am vrut sa fac nimic cu el, s-a suparat pe mine a zis ca stie ca inca il iubesc pe cel inchis, m-a adus acasa si a plecat suparat.Eu mi-am dat seama ca nu prea imi pasa de el ca totusi nu a fost cine stie ce relatie doar puti timp impreuna, sunt asa confuza ca nu stiu ce sa fac. Oricum prietenul meu mai devreme sau mai tarziu va afla c al-am inselat, asa ca cu el nu mai sunt sanse sa fiu cand va afla, iar cu acesta nu prea ma vad in viitor mai ales ca desi e frumos, destept, nu m-a facut sa ma simt asa cum m-am simtit alaturi de singura mea iubire adevarata, si in timp ce o faceam cu asta, ma gandeam la iubitul meu, cu iubitul meu nu voi mau avea sanse cand va stii de tradarea mea, iar acesta e suparat pe mine ca l-am respins si nici pe mine nu prea ma intere de el. Ce sa fac? Vreau si eu sfaturi, cum sa procedez, mai ales cand va afla iubitul meu? Si cu asta ce sa fac, ma gandesc ca am facut-o cu el si nu trebuia.Cred ca voi ramane fara niciunul, ce decizie ma sfatuiti sa iar, in l; egatura cu ambii?

Răspuns Câştigător
| RloveS a răspuns:

Buna `happy. Fii sincera cu cel care este la inchisoare. Si daca el te iubeste sigur te va ierta. Oricum nu este bine ce ai facut. Lasa.l pe celalat ca sigur doar asta si.a dorit. Si cum l.ai respins prima oara s.a suparat. Fa alegerea cea mai buna pentru tine!

6 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Baiatu` ala e la puscarie.vai de mine straight face.e de rauuuuu.adica,te cobori tu la nivelu` asta? te duci in vizita la un puscarias? ce zice lumea si prietenii tai daca stai cu un puscarias? chiar daca il iubesti,adica nu stiu daca il iubesti daca ai stat cu altu, si mai ales, ai facut o cu el.nu poti trece de la un baiat la baiat daca iubesti pe altu.eu zic sa renunti la amn2.laughing.dar daca nu vrei sa renunti la puscariasu`...atunci nu mai sta cu altii.si cand va afla. daca te iubeste te iarta asa cum si tu suporti sa stai cu un puscarias si intr un fel ...sa uiti ce mult valorezihappy

| Toxicandy02 a răspuns (pentru Ioannaaaaaaaaaa):

Sunt de acort cu 1234ab-ar fi mai bine sa stai cu celalalt decat cu puscariasulstraight face

| NyanCat a răspuns:

Acuma serios, credeti ca daca e la puscarie n-are sentimente? straight face
Nu stiti din ce motiv e la puscarie, okei? straight face
Eu zic sa il alegi pe iubitul tau ( cel de al inchisoare )
Daca stii ca tine la tinewinking

Bafta!

| crissstina a răspuns:

Vai ce telenovela, mi se face greata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi tu ca ala inchis e atat de prost incat sa nu stie ca nu poti sta atat fara sex? ar fi prost daca ar crede asta.daca te intreaba cand iese,inseamna ca chiar e prost dea binelea. daca e baiat istet si te iubeste, nu intreaba nimic, tu il iubesti in continuare si va videti de treaba. daca intreaba ii spui; ma iubesti? da.si eu pe tine ca de aia te-am asteptat sa iei ca vreau sa fim impreuna.da daca tot te f.i nu e cazul a stie toata lumea.si mai ales sa te vada toata lumea.

| OnLyCarryB3an a răspuns:

Păi în primul rând de ce iubitul tău este închis?
Celălalt probabil e un profitor, îţi recomand să îl părăseşti dacă nu te înţelege şi nu te accepta aşa cum eşti.
Cel din închisoare ar trebui să înţeleagă că nici ţie nu îţi este uşor să îl aştepţi atâta vreme şi dacă chiar ţine la tine o să treacă peste asta. Dacă tu ai fi fost închisă el crezi că ar fi rezistat?