| EuCuTine a întrebat:

Dc mai mult de jumate din baieti vor sa fie cu o fata doar ca sa faca sex.Stiu ca sunt baiat si ca poate uni cred " uite frate si pe nabul asta ce intrebare pune, sigur e thinking urat " am zis si eu asa laughing) dar majoritatea "tov" mei incearca sa "cucereasca" o fata doar pentru sex. Fetele dc credeti ca fac asta? Mai am o intrebare tot pentru fete Sa intamplat sa il vedeti pe un baiat si sa vreti sa faceti sex cu el chiar daca nu il cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| HoneyR a răspuns:

Poi referitor la prima intrebare eu cred ca baieti vor sa faca sex cu fete doar pentru a se increde dupa aia (astia din Romania si cei care sunt mici ) dar exista si relatii care se bazeaza pe sex adica cele de la 18 ani in sus cand poti sa spui cu adevarat ca ai un iubit pana in varsta de 18 ani baieti si fetele ar trebuie sa fie priteni si sa se joace. Acum a doua intrebare da mi.sa intamplat sa vreau sa fac sex cu un baiat care nu il cunosc happy app funda,,,?

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu e un motiv exact.Cum fetele sunt mai dezvoltate mintal decat baietii cu 4 ani, se intelege de ce.Nu toti sunt asa, insa ei raman la stadiul ala de descoperire.Ca la 4 ani cand vrei sa descoperi cat mai multe chestii asa si ei... laughing Sper ca intelegi ce vreau sa spun.Si pentru unii sa faca sex e tot ce conteaza, iar fetele sunt niste obiecte pentru ei.Asta pana mai tarziu, pana mai cresc si isi dau seama ce au facut in trecut, Si legat de a 2-a intrebare nu, nu mi s-a intamplat niciodata.

| Flav a răspuns:

Uite frate, asta habar n-are sa scrie si vrea sex. Ce-i drept, nu se intersecteaza cele 2 lucruri, dar totusi, asa, de bun simt.
Si de unde stii ca sunt mai mult de jumatate de baieti care vor numai pentru asta!? Care baieti, obleti de 14-15 ani care le ies hormonii pe afara?

| EuCuTine explică:

Da sa zicem ca HoneyR are dreptate eu am 17 ani si chiar vreau sa cred si spun ca fac sex dar repet nu pentru mine, vreau ca ele sa se simta bine pentru iubesc senzatia aia care se transmite cand ele au un orgasm. Am avut si eu parte de chesti de genu doar sex si gata dar nu ca am vrut eu ci ele " nu ca sunt gigolo sau ceva de genu ". Mai astept 2 rapunsuri si dupa dau funda

| ProjectJackpot a răspuns:

Baietii vor sa se satisfaca. Ce-i gresit in asta cat timp folosesti prezervativul?
Viata sexuala intre parteneri este foarte importanta. De ex: DAca nu se potrivesc in pat, o relatie intre cei 2 este aproape imposibila.

| Andrew1998 a răspuns:

Nu stiu, poate ca sunt niste obsedati? eu unul n-as vrea sa fiu cu o fata ca sa o...

| Darky_6428 a răspuns:

Salut. Stii diferenta aia, dintre sex si dragoste? Cand faci sex, faci sex doar cu trupul, insa cand e vorba de dragoste, faci si cu trupul, si cu sufletul. Motivul pentru care unii baieti/fete te vor doar pentru sex, este faptul ca le place cum arati si vor...sa ti-o traga mai popular zislaughing daca ma intelegi...eu nu as vrea sa fiu cu o fata doar pentru asta. si eu iubesc o fata, insa in timp ce toti ceilalti ii dadeau palme la cur si alte cele, eu mai mult de un zambet nu scoteam niciodata. Sper sa intelegi. happy