| andreeaaa1 a întrebat:

Intrebare pentru baietihappyCum se pot apropai fetele de voi si cum pot fetele sa "cucereasca"un baiat? FunDaa.

6 răspunsuri:
| Dracce a răspuns:

Uneori e de ajuns doar sa-l ating pe mana sau sa te sprijini pe umarul lui.nu conteaza odata ce o sa creezi atractie.
Restu vinde de la sine.

| 999_6366 a răspuns:

Salutal,vorbeste cu el,intreba ce mai face,daca nu functioneaza asta inseamna ca el e rusinos sau tu nu esti pe plac, daca e rusinos fa tu primul pas, daca nu esti pe plac imbracate mai sexy,

| gabylegionarul a răspuns:

Pai.fi speciala,pentru el. spre exemplu, imbracate elegant si spune-i ca e pentru el...fal si pe el sa se simta special in ochii tai, nu poti da gres!

| Spider2Wolf a răspuns:

Pai eu sunt baiat si iti zic, baietii iubesc sa fie alintati big grin si sa fie mereu in centrul atentiei (alaturi de prietena sa), unii prefera sexul (dar mie nu imi place asa ceva), si trebuie mereu sa-i zici ca-l iubesti! Sper ca am fost de ajutor! tongue

| CodyForYou a răspuns:

Eu sincer mas topi daca o fata ar sta pe langa mine siar pune capul pe umarul meu si chestii de genul asta si as intelege mesajul deci nu stiu daca toi simt asa dar totusi nicearca

| Mariusiik a răspuns:

Pai sa il bage de foarte multe ori in seama sa il faca sa rada...sa razi la glumele lui sa il inviti sa iesiti ...etc