| IonelaNeagu a întrebat:

Dc toti baietii profita de mine? De ce imi pun mana pe fund si pe sani? Unii au tupeul sa imi puna mana la pasarica, un baiat mi-a propus 400 de lei in schimbul unei relatii intime. Am doar 12 ani, tin sa mentionez ca baiatul respectiv are 17 ani.

16 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca le permiti!
O fata desteapta, nu permite niciodata sa fie atinsa in acest fel.
Tu cat de proasta esti sa accepti ca baietii se puna mana peste tot si sa nu spui nimic?
Spune-le profesorilor de la scoala, daca baiatul ala vine la tine la scoala, sau spune-le parintilor, daca se intampla afara, pe strada.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca le-ai permis o data si inca o data si ei isi inchipuie ca iti face si tie placere. Da-le o palma sau un pumn si sa-i mai si injuri fiindca probabil pana la urma vor intelege ca procedeaza anormal.

| Andreeush a răspuns:

De ce îi lași să te atingă?

| Crackman a răspuns:

Ciudat, totusi tind sa cred ca este si ceva la mijloc despre care nu vorbesti.
Daca nu iti place spune pur si simplu ca o sa mergi l politie.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia pune intrebarea in alta ordine : De ce se intampla numai tie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am și eu o colega așa.Problema e modul in care te comporți. Cred ca ești genul de fata mai "OPEN-MIND" nu? Care se îmbracă mai sumar sau care e pe Instagram și in depresie din cauza unor băieți. Sincer acum, poate atunci când îți pun mâna acolo tu începi sa tipi la ei sa și sa ii palmuiesti. Asta ii face sa te atingă mai des pentru ca le place sa te enerveze. Mie și celorlalte fete cu minte nu ne da nimeni palme. Eu i-am întrebat pe colegii care ii dau palme peste posterior de ce fac asta și au zis ca le place cum se enervează. Și apropo, tu nu mai umbla cu băieți de 17 ani!happy

| OrdanKarris a răspuns:

Pentru ca-ti place sa-i lasi sa profite de tine. Iti place atentia lor, iti place genul asta de atentie. Nu te preface ca nu-ti place. Ai venit aici doar sa te plangi de ceva care orticum iti place. Nu te preface ca nu pacalesti pe nimeni.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Pentru ca ii lași. De ce la 12 ani ai anturaj cu aia de 17? La 12 ani poți sa te mai joci în parc, nu sa alergi după handralai.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Probabil pentru ca le permiți iar ei profita de naivitatea ta

| Issabelle6789 a răspuns:

Draga mea, ia atitudine! Asa mi se intampla si mie pana la un moment dat cand mi-am luat inima in dinti si pur si simplu am inceput sa ma apar fizic(ma bateam cu ei). Spune-i mamei tale si poate vine la scoala dar in principal, refuza-i cat poti tu de ferm!

| Lorennn a răspuns:

Si esti proasta la 12 ani sa accepti sa te dezvirginezi pe 400 lei? Tu nu ai autostima sa faci ceva in privinta asta? Sau accepti ca prostul 400 lei ca nu ai mai vazut bani. Du-te fata si vb cu parintii tai despre asta, daca lasi asa vei ajunge o mare panarama.Te mai miri de ce baietii iti pun mama pe fund cand tu cedezi repede si mai stai sa te si gandesti daca accepti sa faci sex pe 400 lei, esti proasta! In loc sa inveti sa iti vezi de scoala si sa inveti sa gatesti sa faci ceva folositor cu viata ta de la 12 ani, tu te gandesti la baietii, idioato! Mars la pla prosto, prostituata sa te faci!

| DevilRock a răspuns:

Profită de tine fiindcă le permiți.
De ce le dai voie să te atingă?

| Stefan1987 a răspuns:

Deci tu treci in momentul de fata prin mai multe orori.
Parintii tai sunt intelegatori cu tine?
Orasul in care locuiesti e mare?
Baiatul care ti-a propus asta sta in cartier cu tine?
Cineva sigur a scos vorbe de tine ca poate sa te pipaie si sa poata intretine relatii intime cu tine iar ei de asta profita de tine... prietenul ala de care ne-ai povestit ieri cumva se cunoaste cu cel ce are 17 ani si ti-a propus relatii intime pe banii?

| Stefan1987 a răspuns:

Daca nu ai curajul de a vorbi cu mama ta gaseste o persoana care crezi ca te-ar putea ajuta... in cel mai RAU caz daca vrei am sa pot vb eu... nu e normal ce ti se intampla, poti fi oricand asteptata undeva si abuzata, nu lasa lucrurile asa!

| raducul122222 a răspuns:

Profita de tine pentru ca esti mica si ei cred ca nu stii cum functioneaza viata in totalitate, daca vrei poti sa le tragi o palma sau sa le dai una intre picioare ca sigur nu dau aia intr-o fata, mia ales daca e mai mica. Iar ca sa rezolvi problema poti sa ii ameninti ca ii reclami la politie pe baietii aia de 16/17+ care vor relatii cu tine daca insista mult prea mult, cel mai probabil se vor speria si daca nu se sperie poti sa te duci pe bune la politie sa le face reclamatie ca e ceva destul de serios.