| anonim_4396 a întrebat:

De 2 ani eu nu-mi mai schimb partenerul la sex, mentionez ca pana la 20 am facut-o doar cu 4 el fiind ultimul.Totul decurge bine si frumos, in momentul in care ii fac oral e tare, sta sculata dar cand trebuie sa mi-o bage efectiv moare si iar trebuie sa o iau de la capat cu oralul si tot asa … stiu ca pe el il deranjeaza ba chiar m-a intrebat daca m-am suparat happy bineinteles ca nu m-a deranjat la inceput, dar cu timpul imi da de inteles ca nu il atrag destul de mult sau din ce cauza poate sa fie treaba asta? Din cauza mea nu este, cu ceilalti nu mi s-a intamplat niciodata asa

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Da, problema e la el și e una mentala. Nu cred că nu e atras de tine, atunci nu ar avea deloc erecție. Greu de zis care ar putea fi cauza. Indruma-l spre un medic dacă problema persistă. Mai întâi un urolog apoi un psiholog dacă nu se rezolva.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mare greseala sa-i faci tu oral intai, ca el nu mai este capabil sa faca nimic dupa aceea.
Pune-l pe el sa-ti faca tie oral, ca atunci i se va intari si va putea sa-ti faca si sex vaginal.

| Emilian65 a răspuns:

Încercați sa faceți sex normal imediat după preludiu și apoi faceți sex oral.

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

La mai mulți!
Limita să fie cerul...

| Magistratul a răspuns:

Nop,nu mai e atras de tine. Dovada fiind ca se trezeste la oral si apoi moare.

| dana278 a răspuns (pentru Magistratul):

Void Eternal a spus ca daca nu era atras de mine nu avea erectie deloc, nu stiu ce sa mai inteleg sincer straight face dar daca e asa cum spui tu e un semn sa imi schimb partenerul

| Magistratul a răspuns (pentru dana278):

Lasa-mi mesaj in privat, iti pot explica ce si cum. Sunt baiat si stiu ce vorbesc