| gretax3 a întrebat:

De 4 ani de zile sunt indragostita pana peste cap de un baiat care pana de curand, nu stia ca exist. Acum 3-4 zile mi-a pus mana pe fund si a inceput sa ma bage in seama si l-am intrebat daca vrea sa fie cu mine (stiu ca nu fetele intreaba dar imi place prea mult de el) insa mi-a pus conditia : "daca o faci cu mine, da". Eu am 17 ani, sunt foarte dezvoltata si toti se iau de fundul meu. Ma considera un trofeuu crying. Dar eu nu stiu ce sa fac pentru ca pur si simplu IL ADOR, dar totodata vreau sa gasesc pe cineva care sa ma iubeasca pentru interiorul meu nu pentru exterior. Ce sa fac? Sa ii accept conditia? Si poate o sa ma iubeasca dupa? Ajutati-ma va rog. Dau funda (:

Răspuns Câştigător
| DaniAdrian a răspuns:

In nici un caz, sa nu cumva sa accepti el te vede foarte sexy si te vrea in patul lui, doar atat, e doar un nesimtit, cred ca e vreun cocalar care nu gandeste cu capu nr 3. Cel mai bine ar fi sa-i spui, sa-si vada de viata lui si sa te lase in pace, iar tu sa gasesti un baiat care sa te iubesca pentru ceea ce esti tu si ce ai in interiorul tau. Sper ca te-am ajutat si nu uita sa-i spui sa-si vada de viata lui, nu e corect ca un limbidinos sa-si bata joc de o fata. Fata e cea mai complexa fiinta din lume si ar trebui rasfatata, alintata, si iubita tot timpu, dar sa-i deschizi si ochii cand vezi ca se invata.

15 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Vezi sa nu! hai sa fim seriosi, tu chiar crezi ca o sa mearga relatia asta? Nu iti dai seama ca el vrea DOAR sa profite de corpul tau? Poti sa fii sigura ca dupa ce o face cu tine de vreo 2-3 ori o sa te lase, sau mai rau, o sa apeleze la tine de fiecare data cand o sa simta nevoia, o sa te trateze ca pe un obiect pe care il iei doar atunci cand ai nevoie de el.
Totusi, ia incearca, spune-i ca o sa o faci cu el, dar doar cand o sa fii tu pregatita, si ca ii accepti conditia doar daca si el iti respecta acest moft, daca nu, "oferta" ta nu mai e valabila.

O zi buna!

| mona a răspuns:

Imi pare rau sa ti spun asta dar baiatul asta nu are de gand sa aiba o relatie cu tine ci doar o aventura,un baiat care te respecta nu iti zice,,daca o faci cu mine, da,, faci ce vrei dar daca ii accepti conditia, nu te astepta la cine stie ce, din partea lui

| misterioaѕa a răspuns:

Să nu faci această greşeală!
Este destul de clar ce vrea acest băiat.Îl poţi uita(nu te-a iubit vreodată şi nici nu o s-o facă)!
Să nu aştepţi vreo minune!
Dacă accepţi,o să-şi bată joc de tine şi după aceea o să spună la toată lumea.
Sunt sigură că există cineva care o să te iubească.
Un băiat se îndrăgosteşte de experior,dar şi de interior.
Când spun :"exterior", mă refer la aspectul tău(faţă, picioare, păr, ochi-nicidecum fund sau sâni).
Să fii iubită!

| MishikiCrisy a răspuns:

Nu iti dai seama ca te foloseste? Daca te-ar iubi cu adevarat nu ti-ar pune conditi, mai ales prostia asta! In niciun caz sa nu accepti, decat daca esti mai proasta ca prostii si crezi ca te va iubi. Mai bine asteapta pana gasesti pe cineva care sa te iubeasca si pentru exterior si pentru interior!
Bafta si nu te lasa dusa de val dupa ratatii astia! :*

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu te va iubi, asta e clar.
Iti dai seama dupa conditia pe care a pus-o, iti vrea doar corpul, in rest nu se simte atras de tine.
Nu te incurca cu tipi din astia, ei te cred naiva si vor doar sa o faci cu ei.
Nu poti iubi o persoana pentru corp, ci pentru personalitate si caracter.
Intreaba-l daca simte ceva pentru tine, dar fa-o serios, altfel ar putea sa o ia ca pe o gluma.
Eu cred ca e genul de baiat care schimba fetele ca pe soseste, fara sa puna suflet in ceea ce face.
Mult succeswinking!

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic,daca te simti pregatita pentru asa ceva nu vad de ce nu. Daca incearca doar sa te santajeze si singura lui dorinta era sa puna mana pe un trofeu,pe o bucata extraordinara ca si tine, ei bine, mai gandeste+te, pana nu ajungi sa regreti.
Si eu sunt mai dezvolatata, la 15 ani dar nu as accepta pentru nimic in lume sa o fac cu cineva doar ca sama combin cu el

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Asadar,ai auzit, toti spun ca nu se merita.Iti zic si eu ca baiatul asta e un golan notoriu care schimba fetele, iubitele ca pe sosete. Dupa ce o sa o "faca " cu tine o sa te considere o "bunăciune", extraordinara pentru escapade dar nicidecum nu te va iubi.Trezeste+te pana nu va fi prea tarziu. Daca te-ar iubi nu ţi-ar cere asemena lucru umilitor, pe cineva iubesti pentru ceea ce este nu fiindca e o bunaciune

| Vibrations a răspuns:

Cat de prosti sa fiti sa nu va dati seama ca intrebarea e pusa la vrajeala...

| gretax3 explică (pentru Vibrations):

Domne, daca vrei sa stii aceasta intrebare nu e pusa la vrajeala. Am pus-o pentru a fi ajutata.

| LikeACandyxD a răspuns:

Of, Doamne. Nu! Nu fa prostia asta! Este doar un nesimtit ce te vrea pentru exterior nu pentru interior. Dupa ce ti-o "trage" o sa te arunce ca o carpa. oh go on

| Mandarina888 a răspuns:

Nu o sa te iubeasca dupa nici vorba, nu exista asa ceva! Te santajeaza in mod ordinar cu astfel de conditii! Chiar crezi ca ala te va iubi dupa ce o sa faci sex cu el? Te testeaza vrea sa vada daca esti suficient de naiva incat sa crezi ce spune el! E decizia ta, daca vrei sa fii folosita nu ai decat! Incearca daca asa mult iti place de el sa ii arati ca tu nu te vinzi usor si ca esti diferita tocmai prin chestia asta ca nu te culci cu oricine oricum!

| All3xAssAssInnSS a răspuns:

Nu sigur nu te santajeaza toti zic asa si dupa caput nimic...

| vladut9312 a răspuns:

Mai bine nu, el vrea doar s-o faca cu tine si atat, daca n-o sa ma asculti o sa vezi ca peste max. 2 zile o sa plangi.

| Overseas a răspuns:

Cati ani are el?
Nu cred ca o sa te iubeasca prea mult dupa daca ti-a pus conditia asta din start (daca nu chiar deloc).
Eu cand iubesc o fata nu vreau sa fiu cu ea doar pentru exterior. Pe mine chiar ea m-a intrebat daca vrea sa facem... laughing