| anonim_4396 a întrebat:

De cate ori faci sex pe saptamana?

Răspuns Câştigător
| emima a răspuns:

Eu nu mi-am inceput viata sexuala asa ca nu pot face sex:-p

17 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

@emina.nici nu stii ce pierzi. asa ca nu mai fi entuziasmata ca esti virgina din doua motive.
Oricum nu te cred.si nu sunt singurul.si al doilea e prea frumos sa nu incepi.
Si nu uita, foloseste prezervativulwinking

| Barajag a răspuns:

De cate ori am chefbig grin....nu trebuie sa fie un numar de acte sexuale

| cioko19 a răspuns:

Cand se iveste ocazia..nu prea numarlaughing

| yuli10 a răspuns:

De 7 ori pe saptamana, adica zilnic tongue (cu exceptia perioadei menstruale si a unor zile in care nu se investe ocazia).
a si evident cu acelasi partener happy

| Encore a răspuns:

Ma dupa mine de 10 ori, dupa prietena mea de 0.2 ori rolling on the floor

| lostcontrol12 a răspuns:

De cate ori am chef si de cate ori vreau..si cu o singura persoanatonguelaughingTu?

| ViVi a răspuns:

Nu mi-am inceput viata sexuala dar tu de cate ori faci?thinking

| sylver69 a răspuns:

Pfff... de cate ori am ocazia...hee hee tu?

| roxy_5007 a răspuns:

Ce te intereseaza dar pentru cultura ta de cate ori am chef

| byenkutzyk a răspuns:

laughingDe 0 orilaughing...Sunt fata cumintelaughingbig grinwhistling...Nu fac eu asa ceva...Si mai ales ca acum cica ne controleaza astia prin scolirolling on the floorrolling on the floorMai bine stau cuminte in continuarelaughing... Dar tu?smugsmugsmug

| emima a răspuns:

Eu nu mi-am inceput viata sexuala asa ca nu fac niciodata pe saptamana sexlove struck

| sTeFaN. a răspuns:

Da eu nu faclaughing

| LiveInColour a răspuns:

N`as putea! laughing adica. nu mi-am inceput viata sexuala incalaughing. si nu prea as vrea sa mi`o incep curand happy...

| sebastian_7562 a răspuns:

Sex? sincer sa fiu nu am cunoscut pe pielea mea asa ceva. dragoste da... insa sex... imi pare rau. nu cunosc. bafta si la mai mare.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emima. ti-ar place?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De 3 ori cu nevasta d e 2 ori cu sora de 6 ori cu amanta o data cu sefa si de4 ori cu prostituate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In fiecare seara ca simt nevoia