| paradisdisiss a întrebat:

De cate ori pe zi va masturbati, sincer?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

După ar fi după mine deloc, dar cică trebuie sa iți păstrezi hormonul masculin crescut așa ca asta ajuta cică de 3 ori pe saptamana cu un vr, fara serlift pot avea si 3 ejaculari si erectie vreo 40 de minute cu ele, nu am erectie, in adolecenta ma exictam rapid, acum numai, la pubertate e acel wow apoi trec ani si se duce

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai ajuns sa te masturbezi zilnic sau de mai multe ori pe zi, atunci ar trebui sa stii ca nu-i normal, fiind excesiv, iar in viitor vei putea avea mari probleme cu erectia, sau intertinerea unei partide sexuale normale cu o fata.
Masturbarae este recomandata in moderatie 1-2 ori pe saptamana.

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Mie la nemti de catre psiholog mi s-a zis ca nu e mult 1-2 pe zi, iar ca sa nu pierzi capacitatea de a face sex cu unul sau una, trebuie sa faci in paralel si asa si asa.
Plus ca asta te face sa fi mult mai selectiv, nu sa stau sa cersesti un sex de la oricine.

| mihai69 a răspuns:

Toți ne masturbăm sincer; nimeni nu o face altfel!

| Mosotti a răspuns:

Odata sau de doua ori, depinde.

| Emilian65 a răspuns:

Niciodata.

| 1997onur a răspuns:

O data la săptămâni. Nu există mai mult.

| 1997onur a răspuns:

De 4 ori pe lunalaughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, eu ma masturbez o data-doua ori pe zi, nu mai mult

| SelenaTpu a răspuns:

Pana în 20 25 e, ok, o, data pe zi

| Ambersfichi a răspuns:

De 2-3 ori pe zi.
/AS

| acalmfuccboi a răspuns:

0.
Dacă o faci zilnic sau mai rău dacă consumi pornografie zilnic ești dependent și ar trebui să încerci să încetinești frecvența, așa cum spun băieți cool, "labei".