| Sorin987 a întrebat:

De cateva luni am cunoscut o femeie cu un labrador negru, e vecina mea de bloc dar o stiu de putin timp pentru ca s-a mutat de curand si imi place foarte mult de ea, are niste ochi frumosi rau dar eu am 20 si ea are cam intre 30 si 35 de ani. Nu am vazut-o niciodata cu un barbat, nu cred ca e maritata, labradorul e dus afara doar de dumneaei. Ce ma sfatuiti sa fac? Sa ii spun ca o plac? Mi-e teama de reactia ei. Nu vreau nici sa se supere pe mine.

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E prea matura pentru tine si poate nu o atrag barbatii daca nu ai vazut-o cu nici un barbat dar pentru asta poti incerca sa-i spui ce simti

| darrio2007 a răspuns:

Poate are barbat dar este comod. Daca plimba doar ea catelul.Vezi daca are saiba pe deget.Incearca sa intri in vorba cu ea.Este pacat sa nu musti dintr-un asemenea fruct. Daca spui ca arata bine.Succes.Sa ne mai spui ce ai facut.

| Sorin987 explică (pentru darrio2007):

Seamana izbitor cu actrita Michelle Rodriguez, cauta pe net s-o vezi.

| darrio2007 a răspuns (pentru Sorin987):

Beton tipa.Si eu as incerca sa ma dau la ea.

| neutrino a răspuns:

Spune-i, se merita.

| Sorin987 explică (pentru neutrino):

In ce sens se merita? Te referi la faptul ca n-am nimic de pierdut?

| neutrino a răspuns (pentru Sorin987):

Ca experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te dai pe langa labrador, din vorba in vorba poti sa-i scapi si cate un compliment si uita-asa poate poate te invita sa-i plimbi catelul si nu numai;

| Liliana1981 a răspuns:

Trezeste-te! O femeie de 30-35 ani n-o sa bage niciodata in seama un pusti de 20 de ani.

| Sorin987 explică (pentru Liliana1981):

Am eu 20 de ani dar multe femei mi-au spus ca arat bine!

| Liliana1981 a răspuns (pentru Sorin987):

N-are nicio legatura!

| Quasimodo a răspuns:

Eu m-as teme de reactia labradorului, nu de a ei!winking big grin
Incearca! Nu pierzi nimic daca intri in vorba cu ea...