| Lavinia019 a întrebat:

De câteva săptămâni, am niște secreții albe și gelatinoase, în cantitate mare de fiecare dată când merg la wc și am început să fiu îngrijorată din cauza asta. Nu miroase urât și nu am dureri, doar că mi se pare ciudat să am așa secreții mai ales că am peste 21 de ani și până acum nu am mai avut așa ceva... Menționez că am ciclul regulat și nu folosesc pilule anticoncepționale. Poate fi vorba despre vreo boală cu transmitere sexuală, dat fiind faptul că în decurs de 3 luni am întreținut relații sexuale cu mai mulți bărbați și nu am folosit prezervativ? Voi, fetelor, aveți astfel de scurgeri vaginale?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

BIneinteles ca poate fii o infectie din cauza unor boli cu transmitere sexuala, mai ales ca ai avut sex neprotejat cu mai multi barbati.
Nu am inteles totusi, de ce ai vrea sa te imbolnavesti cu buna stiinta, in loc sa te protejezi, daca tot esti dispusa sa te prostituezi cu unul si altul?

| Lavinia019 explică (pentru Violleta2022):

MĂ PROSTITUEZ?
Așa ai tu impresia? Că dacă o femeie face sex de plăcere cu doi sau trei parteneri în decurs de câteva luni, înseamnă că acea femeie este prostituată?
Ești tare, tare retrogradă dacă gândești așa.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Lavinia019):

Da fetita, cand faci sex cu mai multi barbati, pentru bani, sau alte beneficii materiale - se cheama ca te prostituezi!
Stiu ca nu-ti convine denumirea, dar asta este realitatea!

| Lavinia019 explică (pentru Violleta2022):

Dar cine a zis că a făcut sex pentru bani sau unde ai văzut tu să fi pomenit eu cuvântul bani în întrebarea pe care ți-am pus-o a doua oară?
Am zis că am făcut și că fac sex de plăcere iar eu te-am întrebat dacă femeile care fac sex de plăcere în viziunea ta sunt prostituate...
După ce că ești proastă, mai și semnalizezi.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Lavinia019):

Dupa ce ca esti curva, mai si atragi atentia lumii.
Bravo, prostitueaza-te mai departe, ca departe vei ajunge!
Mai ales fara prezervativ, sa vedem cate boli venerice colectezi intr-un an happy

| minrest a răspuns:

Esti un om bolnav psihic, suferi de o obsesie sexuala penibila, si tu in loc sa te tratezi cauti sa iti alimentezi boala. Asta ca sa nu crezi ca nu stim.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ar trebui sa folosesti prezervativ pe viitor ca acum ai luat o infectie urinara.

| anonim030694 a răspuns:

Scurgerile vaginale au diferite cauze. Unele sunt normale, unele se datorează unor dereglări hormonale, iar in cel mai nefericit caz pot fi din cauza BTS. Contactul neprotejat nu este recomandat, MAI ALES cand nu ai un partener stabil. sfatul meu este sa mergi la un doctor pentru raspunsul exact. multă sănătate!